неділя, 17 серпня 2014 12:51

"Двійник" Роналду вибіг на поле під час матчу "Реал" - "Фіорентина"

Кадр: YouTube

Під час товариського матчу між італійською "Фіорентиною" та іспанським "Реалом" уболівальник в мадридській формі вибіг на поле і на деякий час прикинувся одним з гравців.

Інцидент стався на 75 хвилині зустрічі, яка проходила у Варшаві в суботу, 15 серпня, під час подачі кутового гравцями "Фіорентини". Взяти участь в епізоді фанату не дозволили судді: вони швидко вирахували зайвого гравця. Вболівальник не розгубився: він поплескав по спині нападника "вершкових" Каріма Бензема і, поаплодувавши глядачам, залишив поле.

Примітно, що Бензема змінив у другому тайму Кріштіану Роналду, в футболці якого вболівальник і з'явився на полі.

Матч завершився перемогою італійського клубу з рахунком 2:1. Гол за "Реал" на самому початку поєдинку забив Роналду. Однак точні удари Маріо Гомеса і Маркоса Алонсо вивели "Фіорентину" вперед.

Зараз ви читаєте новину «"Двійник" Роналду вибіг на поле під час матчу "Реал" - "Фіорентина"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua