пʼятниця, 29 травня 2015 23:31

Два голи, два вилучення: "Зоря" і "Ворскла" завершили чемпіонат миром

У рамках заключного 26-го туру УПЛ в Запоріжжі зустрілися "Зоря" й "Ворскла". Суперники не виявили сильнішого, зігравши внічию з рахунком 1:1.

Філіп Будківський вивів луганчан вперед на 42-й хвилині, команда з Полтави зрівняла рахунок на 67-й хвилині.

Автор голу Антон Шиндер на 78-й хвилині отримав вилучення і залишив поле, а Будковський в свою чергу був удостоєний другого попередження ще на 56-й хвилині.

Україна - Прем'єр-ліга. 26-й тур

Зоря (Луганськ) - Ворскла (Полтава) - 1:1

Голи: Будковський, 42 (1:0); Шиндер, 67 (1:1).

Попередження: Будківський, 32; Білий, 40; Шевченка, 90 + 5 - Шиндер, 55; Турсунов, 57; Скляр, 63; Ткачук, 82.

Вилучення: Будківський, 57 - Шиндер, 78.

Зараз ви читаєте новину «Два голи, два вилучення: "Зоря" і "Ворскла" завершили чемпіонат миром». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua