пʼятниця, 08 липня 2016 00:18

Дубль Грізманна вивів Францію до фіналу Євро-2016

Антуан Грізманн. Фото: soccer365.ru

У півфінальному матчі чемпіонату ЄВРО - 2016 збірна Франції на стадіоні "Велодром" в Марселі обіграла з рахунком 2:0 збірну Німеччини.

В кінці першого тайму французи отримали право на пенальті: Бастіан Швайнштайгер зіграв рукою в своєму штрафному, а з 11-метрової позначки точно пробив Антуан Грізманн.

Остаточний результат триколірні встановили на 72-й хвилині - Грізманн оформив дубль, забивши свій шостий гол на нинішньому турнірі.

Таким чином, підопічні Дідьє Дешама вийшли в фінал домашнього чемпіонату Європи і у вирішальній грі 10 липня на "Стад де Франс" зіграють зі збірною Португалії.

ЧЄ 2016 - фінальний раунд

Німеччина - Франція - 0:2

Голи: Грізманн, 45 + 2 (0:1, пен); Грізманн, 72 (0:2).

Попередження: Джан, 36; Швайнштайгер, 45 + 1; Озіл, 45 + 1; Дракслер, 50 - Евра, 43; Канте, 75.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Грізманна вивів Францію до фіналу Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua