"Дніпро" знищив "Олімпік", "Динамо" "спливає" в Луцьку: результати 20-го туру УПЛ
2

Ярмоленко не допоможе "Динамо" в українському класико

Відбулися матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги.

"Шахтар" завдав розгромної поразки луганській "Зорі" - 4: 1, а "Дніпро" напіврезервним складом декласував "Олімпік", 5: 0.

У той же час "Динамо" на виїзді розібрався з "Волинню". Правда, легкої цю перемогу назвати не можна: після першого тайму підопічні Сергія Реброва програвали з рахунком 0: 1, фактично не показавши при цьому будь-якої виразної гри.

Відзначимо, що в другому таймі лідер атак "Динамо" Андрій Ярмоленко отримав жовту картку, яка не дозволяє йому зіграти в наступному турі проти "Шахтаря".

Чемпіонат України, 20-й тур

Олімпік - Дніпро 0:5 (0: 3, 0: 2)

Голи: 0:1 - 15 Близниченко, 0: 2 - 26, пенальті Селезньов, 0: 3 - 45 Селезньов, 0: 4 - 68 Коноплянка, 0: 5 - 77 Калинич.

Чорноморець Одеса - Говерла 1:1 (0: 0, 1: 1)

Голи: 1:0 - 61, пенальті Діденко, 1: 1 - 70 Хльобас.

Ворскла - Металург З 5:0 (2: 0, 3: 0)

Голи: 1:0 - 23 Ковпак, 2: 0 - 31 Турсунов, 3: 0 - 68 Ковпак, 4: 0 - 70 Шиндер, 5: 0 - 82 Громов.

Волинь - Динамо Київ 1:3 (1: 0, 0: 3)

Голи: 1:0 - 6, пенальті Бікфалві, 1: 1 - 65 Кравець, 1: 2 - 69 Кравець, 1: 3 - 73 Буяльський.

Металіст - Карпати 0:0 (0: 0, 0: 0)

Іллічівець - Металург Д 1:1 (0: 1, 1: 0)

Голи: 0: 1 - 40 Чечер, 1:1 - 64, автогол Чечер.

Зоря - Шахтар 1:4 (1: 1, 0: 3)

Голи: 1:0 - 2, пенальті Любенович, 1: 1 - 45 Кривцов, 1: 2 - 68 Тейшейра, 1: 3 - 71, пенальті Луїс Адріано, 1: 4 - 86 Тейшейра.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" знищив "Олімпік", "Динамо" "спливає" в Луцьку: результати 20-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua