четвер, 18 вересня 2014 21:53

"Дніпро" програв "Інтеру" у меншості

Руслан Ротань залишив "Дніпро" в меншості на 68-й хвилині telegraf.com.ua

Дніпропетровський "Дніпро" поступився міланському "Інтеру" у матчі першого туру групового етапу Ліги Європи. Рахунок зустрічі — 1:0 на користь команди Вальтера Маццарі.

"Олімпійський", який став домашнім стадіоном для команди Маркевича в єврокубках, сьогодні був заповнений близько на половину. Глядачі дуже активно підтримували дніпрян протягом всього поєдинку.

Квитки на матч продавали по 10 гривень. Їх пропонували з рук відразу на виході з метро.

Додамо, що матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять про Андрія Гусіна, який трагічно загинув вчора.

У "Дніпра" в старті вийшли Євген Коноплянка та Руслан Ротань, які тільки-тільки відновилися від травм.

Старт першого тайму був за господарями. На перших хвилинах дальнім ударом відзначився Коноплянка. Надалі гра заспокоїлася і була приблизно рівною. Після перерви обидві команди підвищили темп, стало більше ударів по воротах. На 56-й хвилині Денис Бойко двічі врятував свою команду від пропущеного голу.

На 68-й хвилині Ротань отримав другу жовту і залишив "Дніпро" у меншості. Руслан порушив правила проти Гуаріна і дуже емоційно відреагував на свисток рефері. Німецький арбітр Фелікс Цваєр відправив українця в роздягальню.

"Інтер" відразу скористався більшістю і відкрив рахунок у матчі. На 71-й хвилині м'яч у ворота Бойка відправив Д'Амброзіо.

Після вилучення Ротаня м'ячем та ініціативою більше володіли гравці "Інтера". Господарі намагалися зачепитися за круглого та зрівняти рахунок. Не вдалося. "Інтер" везе в Мілан перемогу та три очки.

Також сьогодні свої матчі в Лізі Європи зіграють київське "Динамо" та харківський "Металіст". Ці поєдинки розпочнуться о 22:05.

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" програв "Інтеру" у меншості». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua