неділя, 01 березня 2015 21:39

"Динамо" не зазнало проблем у грі з дублерами "Металіста"

Віталій Буяльський. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" здобуло перемогу над харківським "Металістом" у центральному матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги. Гра на полі НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 3: 0.

Юнес Беланда вивів господарів уперед на старті другого тайму, Віталій Буяльський забив другий на 79-й хвилині. Остаточний рахунок встановив молодий півзахисник Євген Чумак перед фінальним свистком.

Відзначимо, що харків'яни виступили в експериментальному складі після бойкоту провідних футболістів, який пов'язаний із заборгованостями по заробітній платі.

"Динамо" продовжує лідирувати в українській першості, тепер маючи 39 очок, "Металіст" посідає 5-е місце з 22 балами.