неділя, 14 лютого 2016 20:21

"Динамо" на замітку: "Ман Сіті" вдома зазнав другої поспіль поразки

"Тоттенхем" переміг "Манчестер Сіті" в матчі 26-го туру АПЛ. Зустріч проходила в Манчестері на стадіоні "Етіхад - Сіті оф Манчестер" і завершилася з рахунком 1:2.

"Городяни" зазнали другої поразки в турнірі поспіль, "шпори" здобули п'яту перемогу поспіль.

У дебюті другого тайму Гаррі Кейн відкрив рахунок, реалізувавши пенальті. На 74-й хвилині Келечі Іхеначо провів гол у відповідь. У кінцівці основного часу Крістіан Еріксен забив другий м'яч у ворота "Манчестер Сіті".

Завдяки перемозі "Тоттенхем" наздогнав "Арсенал", який до цього моменту одноосібно посідав друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії: обидві команди набрали по 51 очку, але "шпори" йдуть вище за додатковими показниками. "Ман Сіті" знаходиться на четвертому рядку, маючи в активі 47 балів.

Нагадаємо, в минулому турі "Манчестер Сіті" на домашньому стадіоні поступився сенсації нинішньої першості, "Лестеру".

Англія - Прем'єр-ліга. 26-й тур

Манчестер Сіті (Манчестер) - Тоттенхем Хотспур (Лондон) - 1:2

Голи: Кейн, 53 (0:1, пен); Іхеначо, 74 (1:1); Еріксен, 83 (1:2).

Попередження: Компані, 46 - Дайер, 45 + 1; Віммер, 56; Керролл, 76.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" на замітку: "Ман Сіті" вдома зазнав другої поспіль поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua