четвер, 24 квітня 2014 10:24

ЧС-2014 з хокею. Збірна України програла словенцям і втратила шанси вийти в еліту

Шансів на еліту в України не залишилося. Фото: wmia.iihf.com

Чемпіонат світу з хокею 2015 року в елітному дивізіоні пройде без участі збірної України. Це стало ясно після другої поспіль поразки підопічних Андрія Назарова на ЧС-2014 у Дивізіоні IА. Наша команда поступилася словенцям.

З самого початку гра пішла не за сценарієм "синьо-жовтих". Труднощів додав і той факт, що через травми були відсутні два досвідчених форварди - Бондарєв і Шафаренко. У підсумку, перший період пройшов під знаком суттєвої переваги словенської збірної. Як результат - 2:0.

Однак українцям двічі вдалося реалізувати більшість у другому періоді. Більше того, на початку третього команда Назарова навіть вийшла вперед, але словенці потужно провели заключний відрізок матчу і досить спокійно довели справу до перемоги.

Заключний матч на ЧС-2014 збірна України проведе в суботу, 26 квітня, проти господарів турніру - збірної Південної Кореї.