неділя, 25 вересня 2016 22:13

"Чорноморець" і "Дніпро" зіграли внічию: результати матчів неділі в УПЛ

Сьогодні в Україні завершився 9-й тур прем'єр-ліги. Було зіграно три матчі.

Зустріч у Кропивницькому між "Зіркою" і кам'янською "Сталлю" завершилася нульовою нічиєю.

Таким чином, "Сталь" не може виграти вже в шостому матчі поспіль, завоювавши за цей час всього три очки, а "Зірка" не програє третій тур поспіль.

"Зірка" - "Сталь" - 0:0

"Олександрія" на своєму полі зуміла здобути перемогу над львівськими "Карпатами".

Павло Ксьонз відкрив рахунок вже на 10-й хвилині, однак львів'яни вели в рахунку всього три хвилини, поки Андрій Запорожан не зрівняв рахунок на табло. На останній хвилині першого тайму "Карпати" знову вийшли вперед. Цього разу відзначився Амбросій Чачуа.

Втім, господарі поля зуміли не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. При цьому, львів'яни догравали поєдинок у меншості - На 78-й хвилині поле залишив автор третього гола в матчі Амбросій Чачуа.

"Олександрія" - "Карпати" - 3:2

Голи: Запорожан (13, пен), Паламар (71), Новотрясов (81, аг) - Ксьонз (10), Чачуа (45)

Одеський "Чорноморець" і дніпровський "Дніпро" не виявили переможця.

"Моряки" не програють вже шість матчів поспіль, при цьому у всіх цих зустрічах команда залишає свої ворота сухими. Востаннє "Чорноморець" програвав у матчі 3-го туру проти "Зорі" (0:4).

"Дніпро" ж перервав свою серію з двох поразок поспіль.

"Чорноморець" - "Дніпро" - 0:0

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" і "Дніпро" зіграли внічию: результати матчів неділі в УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua