неділя, 14 лютого 2016 17:49

Чемпіонат Англії. "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" - 1:2

У Пеллегріні з'явився шанс для реабілітації. Фото: london24.com

Якщо ви встигли засумувати за англійською Прем'єр-лігою, то вам сюди. На полях Туманного Альбіону стає дедалі спекотно. І це за 13 турів до фінішу. Як би там не було, а сьогоднішній день з огляду на перипетії нинішнього сезону цілком можна назвати історичним, адже хтось, нарешті, зумів зупинити головну сенсацію першості – "Лестер". Лондонський "Арсенал", який по ходу зустрічі програвав і мав усі шанси стати для "лисиць" черговим авторитетним скальпом, зумів найти в собі сили і спочатку відігратися, а потім, що називається, на прапорці вирвати перемогу в команди Клаудіо Раньєрі, 2:1.

І тепер головне питання сьогоднішнього вечора – хто з останніх суперників сьогоднішнього дня і взагалі у 26-му турі збере максимально можливий урожай залікових пунктів – "Манчестер Сіті" або "Тоттенхем". О 18:15 городяни прийматимуть "шпор" на своєму полі. Сайт Gazeta.ua проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі.

Сказати, що суперник для підопічних Мануеля Пеллегріні непростий – це нічого не сказали. Як зазначив наш експерт, лондонська команда перебуває зараз просто у чудовій формі і по праву перебуває серед претендентів на чемпіонство.

В той же час в "Ман Сіті" зараз не найкращі відчуття. І не лише тому, що в команді ціла армія травмованих, хоча й повертаються в стрій Давид Сілва та Венсан Компані. Минулого туру "городяни" зазнали болючої поразки від вищезгаданого "Лестера" і реабілітація перед власними уболівальниками набуває сьогодні особливе значення. Вже не кажучи про турнірну складову, адже перемога дозволить "Ман Сіті" максимально наблизитись до "Арсенала", який після свого сьогоднішнього поєдинку розташувався в таблиці другим. Щодо "Тоттенхема", то лондонці взагалі мають шанс у випидку перемоги зрівнятися за очками з "канонірами".

Ну і не зайвим буде нагадати, що "Манчестер Сіті" є суперником київського "Динамо" в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Перша гра відбудеться в столиці України вже 24 лютого.

Склади команд:

Манчестер Сіті: Харт - Кліші, Отаменді, Компані, Сабалета - Фернандіньо, Фернандо - Стерлінг, Туре, Сілва - Агуеро

Запасні: Кабальєро, М. Гарсія, А. Гарсія, Демікеліс, Іхеаначо, Коларов, Целіна

Тоттенхем: Льоріс - Роуз, Віммер, Альдервейрельд, Уокер - Дембеле, Дайер - Еріксен, Аллі, Сон Хин Мін - Кейн

Запасні: Ворм, Девіс, Керролл, Ламела, Мейсон, Тріпп'єр, Чадлі

Лічені хвилини залишаються до того моменту, як арбітр сьогоднішній зустрічі Марк Клаттенбург дасть свисток про початок гри

ПОЇХАЛИ! Перший тайм розпочався!

Весь стадіон "Етіхада" стоячи аплодує в пам'ять про відомих у Манчестері і взагалі у Британії музик, які днями загинули в ДТП

Господарі з перших хвилин надактивні. Воно й не дивно: команда дуже вже заборгувала своїм уболівальникам, борги треба вже віддавати

7- Туре чудовим пасом виводив на побачення з Льорісом Агуеро, але захисник підстрахував свого голкіпера

11- Агуеро намагався пробити зі зручної позиції після подачи кутового, але зробив це вище воріт

16- Сілва небезпечно прострілював зліва, але захистник перехопив і вибив м'яч на кутовий

Двадцять хвилин зіграли команди в першому таймі. Відчутною перевагою на даний момент володіє "МанСіті", але на рахунку це поки що жодним чином не відображається

24- Роуз бере на себе гарматний постріл впритул Стерлінга - нібито все гаразд, Роуз грає далі, жодних ускладнень

28- Еріксен б'є з-за меж штрафного - Харт у чудовому стрибку парирує цей удар

35- Дещо заспокоїлася гра, водночас із цим захлинулася атака "городян", захист "шпор" діє поки що бездоганно

45- Перша жовта картка в матчі: її отримує Дайер за відвертий фол на Туре

Разом із "гірчичником" - одна хвилина в першому таймі від Марка Клаттенбурга

ПЕРЕРВА!

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

46- Жовту карточку отримує Компані, по "гірчичниках" тепер 1:1

49- Як накрутив Туре біля себе одразу кількох захисників і всі забули про Агуеро на дальній стійці, який ледь не замкнув дігональ від Яя

52- Пенальті! Тільки Клаттенбург, напевне, знає, як він побачив гру рукою у виконанні Стерлінга, який спиною намагався перервати навіс справа

53- ГОЛ! Кейн чітко по центру пробиває Харта, гості виходять уперед

55- Фернандінью після кутового пробиває в поперечину

56- Віммер зриває атаку Сілви і отримує жовту картку

57- Яя Туре! Небезпечно пробиває зі штрафного - в поперечину воріт Льоріса

64- Дещо рівною стала гра на даний момент, хоча це може лише здаватися, адже "Тоттенхем" більший акцент робить після забитого м'яча на контргру

65- Заміна в "МанСіті": Іхеаначо виходить замість Фернандо

72- Тепер заміна в "Тоттенхема": Керрол виходить замість Сон Хин Міна

74-ГОЛ! Іхеаначо! Як по нотах розіграли атаку "городяни", Кліші зліва прострілив у район 11-метрової, де Іхеаначо немов цвях вбив м'яч у дев'ятку воріт Льоріса. Все розпочинається спочатку

76- Жовта картка Керролу

79- Заміна в "Сіті": Коларов замість Кліші

81- Заміна в "Тоттенхема": Ламела замість Аллі

82- ГОЛ! Ламела віддав класний розрізний пас на Еріксена і той, вийшовши сам на сам, холоднокровно пробив повз Харта

87- Всіма силами тиснуть господарі, намагаються врятувати гру

89-Заміна в "Тоттенхема": Шадлі замість Кейна

Чотири хвилини від Клаттенбурга

90+4- Сілва та Агуеро мали реальний шанс зрівняти рахунок у зустрічі, але Льоріс зіграв просто фантастично

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО! "Сіті" програє вдруге поспіль, ще й вдома. Всім дякуємо за увагу, всього Вам найкращого!

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат Англії. "Манчестер Сіті" - "Тоттенхем" - 1:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua