пʼятниця, 28 серпня 2015 15:27

Болт став 10-разовим чемпіоном світу

Болт виграв 200-метрівку на ЧС. Фото: nytimes.com

Знаменитий ямайський спринтер Усейн Болт завоював чергову золоту медаль на чемпіонаті світу в Пекіні.

У фіналі на дистанції 200 метрів Болт показав найкращий результат у сезоні 19,55 секунд. Друге місце посів американець Джастін Гетлін. Третім став Анас Джободвана з ПАР.

Завдяки цій перемозі Болт став 10-разовим чемпіоном світу, що є найкращим результатом у історії. Дев'ять золотих нагород в американської бігунки Еллісон Фелікс.

За загальною кількістю нагород на чемпіонатах світу Болт на другому місці (12), більше тільки в його співвітчизниці Мерлін Отті (14).

Нагадаємо, що Болт на чемпіонатах світу три рази вигравав забіги на 100 метрів, чотири рази на 200 м, а також тричі у складі національної команди мав першість в естафетах 4х100 м.

Зараз ви читаєте новину «Болт став 10-разовим чемпіоном світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua