пʼятниця, 19 грудня 2014 17:39

Біатлон. Українці провели найгіршу спринтерську гонку за останні 6 років

Дмитро Підручний фінішував лише 50-м. Фото: vesti-ukr.com

Українські біатлоністи невдало виступили у спринтерській гонці на третьому етапі Кубка світу, що проходить в словенській Поклюці.

Кращим з наших став Дмитро Підручний. Він припустився одного промаху на вогневих рубежах, зайнявши 50-е місце.

Сергій Семенов з трьома промахами став лише 60-м. Стільки ж промахів у Артема Прими, який фінішував 65-м. Два промахи і 75-е місце в Олександра Жирного. На 90-му місці з трьома промахами фінішував Артем Тищенко.

А переміг у гонці російський біатлоніст Антон Шипулін. На другому місці австрієць Домінік Ландертінгер. Третій - новержец Еміл-Егле Свендсен.

Відзначимо, що ця спринтерська гонка виявилася найгіршою в активі чоловічої збірної України за останні шість років. У січні 2009 року наша команда провалила спринт на етапі в німецькому Рупольдінгу. Однак тоді українці виступали другим складом. Тоді кращий з наших Олександр Біланенко фінішував на 44 місці.

Нагадаємо, в жіночому спринті бронзову медаль взяла Валя Семеренко.

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Українці провели найгіршу спринтерську гонку за останні 6 років». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua