субота, 06 лютого 2016 16:44

"Бенкет лисиць в курнику". "Лестер" у гостях відвантажив три м'ячі в ворота "МанСіті"

Пеллегріні є над чим замислитися. Фото: live-football.ru

У центральному матчі 25-го туру англійської Прем'єр-ліги "Лестер" в гостях з рахунком 3:1 переміг "Манчестер Сіті".

"Лисицям" вдалося забити швидкий гол - вже на 3-й хвилині відзначився Роберт Хут, якому асистував Ріяд Марез.

На початку другого тайму зумів відзначитися вже Марез, а на 60-й хвилині Хут оформив дубль.

Гості могли здобути розгромну перемогу, але гол престижу у "городян" на 87-й хвилині забив Серхіо Агуеро.

Завдяки цій перемозі лідируючий у таблиці АПЛ "Лестер" випереджає "Манчестер Сіті" вже на шість очок.

Англія - Прем'єр-ліга. 25-й тур

Манчестер Сіті (Манчестер) - Лестер Сіті (Лестер) - 1:3

Голи: Хут, 3 (0:1); Марез, 48 (0:2); Хут, 60 (0:3); Агуеро, 87 (1:3).

Попередження: Сабалета, 69; Фернандо, 72 - Морган, 36; Сімпсон, 46.

Нагадаємо, "Манчестер Сіті" є суперником київського "Динамо" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший матч у Києві на "Олімпійському" відбудеться 24 лютого, гра у відповідь в Манчестері - 15 березня.

Зараз ви читаєте новину «"Бенкет лисиць в курнику". "Лестер" у гостях відвантажив три м'ячі в ворота "МанСіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua