понеділок, 26 вересня 2016 17:24

"Арсенал" здійснив історичний прорив, Моуріньйо перервав безвиграшну серію: результати 6-го туру АПЛ
2

В Моурінью закінчилася чорна смуга?

Відбулися матчі 6-го туру АПЛ.

"Манчестер Юнайтед" вдома впевнено розібрався з "Лестером", 4:1. Команда Жозе Моуніньйо перервала безвиграшну серію, яка тривала два матчі.

"Арсенал" в лондонському дербі розгромив "Челсі" Антоніо Конте, 3:0. Це перша перемога "канонірів" над "аристократами" за останні п'ять років.

А "Ліверпуль" вдома обіграв "Халл", 5:1.

Тур завершиться сьогодні поєдинком "Бернлі" з "Уотфордом".

Чемпіонат Англії, 6-й тур

Вест Хем - Саутгемптон 0:3 (0: 1, 0: 2)

Голи: 0: 1 - 40 Остін, 0: 2 - 62 Тадич, 0: 3 - 90 Уорд-Проуз.

Арсенал - Челсі 3:0 (3: 0, 0: 0)

Голи: 1: 0 - 11 Санчес, 2: 0 - 14 Уолкотт, 3: 0 - 40 Озіл.

Манчестер Юнайтед - Лестер 4:1 (4: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 - 22 Смоллінг, 2: 0 - 37 Мата, 3: 0 - 40 Решфорд, 4: 0 - 42 Погба, 4: 1 - 59 Грей.

Суонсі - Манчестер Сіті 1:3 (1: 1, 0: 2)

Голи: 0: 1 - 9 Агуеро, 1: 1 - 13 Льоренте, 1: 2 - 65, пенальті Агуеро, 1: 3 - 77 Стерлінг.

Сандерленд - Кристал Пелас 2:3 (1: 0, 1: 3)

Голи: 1: 0 - 39 Дефо, 2: 0 - 60 Дефо, 2: 1 - 61 Ледлі, 2: 2 - 76 Макартур, 2: 3 - 90 Бентеке.

Сток Сіті - Вест Бромвіч 1:1 (0: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 - 73 Аллен, 1: 1 - 90 Рондон.

Мідлсбро - Тоттенхем 1:2 (0: 2, 1: 0)

Голи: 0: 1 - 7 Сон Хин Мін, 0: 2 - 23 Сон Хин Мін, 1: 2 - 65 Гібсон.

Борнмут - Евертон 1:0 (1: 0, 0: 0)

Гол: 1: 0 - 23 Станіслас.

Ліверпуль - Халл 5:1 (3: 0, 2: 1)

Голи: 1: 0 - 17 Лаллана, 2: 0 - 30, пенальті Мілнер, 3: 0 - 36 Мане, 3: 1 - 51 Мейлер, 4: 1 - 52 Коутиньо, 5: 1 - 71, пенальті Мілнер.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" здійснив історичний прорив, Моуріньйо перервав безвиграшну серію: результати 6-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua