понеділок, 16 вересня 2013 18:39

Воронін зробив хет-трик за 27 хвилин: результати 8-го туру РПЛ

Футболіст московського "Динамо" Андрій Воронін забив три м'ячі за 27 хвилин матчу чемпіонату Росії з "Уралом" з Єкатеринбурга. Свої голи Воронін забив з 18-ї по 45-у хвилину зустрічі, яка закінчилася перемогою "Динамо" з рахунком 4:1. Про це повідомляє офіційний сайт Російської футбольної прем'єр-ліги.

Рахунок у матчі на сьомій хвилині відкрив форвард "Динамо" Олександр Кокорін. Потім тричі відзначився Воронін, причому свій останній гол форвард забив з пенальті. На 87-й хвилині Спартак Гогніев відіграв один м'яч.

З 42- ї хвилини "Урал" грав удесятьох: з поля був вилучений Жерсон Асеведо. Крім того, вже на 12-й хвилині травму отримав воротар єкатеринбурзького клубу Ігор Кіт. Замість нього на поле вийшов Олексій Солосін.

Після перемоги над "Уралом" динамівці, які набрали у восьми турах 13 очок, піднялися на шосте місце в чемпіонаті Росії. "Урал", на рахунку якого залишилося п'ять очок, знаходиться на 13-му місці. Лідирує у прем'єр-лізі столичний ЦСКА, який набрав 20 очок.

Воронін у восьми матчах першості країни забив шість голів. У суперечці кращих бомбардирів він ділить друге місце з півзахисником "Зеніту" Данні. Лідирує форвард "Ростова" Артем Дзюба з сімома голами, повідомляє "Лента".

Прем'єр -ліга

8- й тур

Урал - Динамо 1:4 ( 0:4 , 1:0)

Голи: 0:1 - 7 Кокорін, 0:2 - 18 Воронін, 0:3 - 35 Воронін, 0:4 - 45, пенальті Воронін, 1:4 - 87 Гогнієв.

Динамо - Габулов, Вілкшир, Дуглас, Гранат, Ломіч, Юсупов, Джуджак, Нобоа (Флореску, 66), Іонов, Кокорін (Дядюн, 51), Воронін (Ротенберг, 78).

Вилучення: Асеведо (42).

Локомотив - Кубань 1:0 (0:0, 1:0)

Гол : 1:0 - 49 Тарасов.

Локомотив - Абаєв, Шишкін, Чорлука, Дюріца, Янбаєв, Тігорєв, Тарасов (Михалик, 69), Майкон, Самєдов, Буссуфа (Кайседо, 80), Н'Дойє (Павлюченко, 80).

Томь - Анжі 2:2 (1:0 , 1:2)

Голи: 1:0 - 30 Голенда, 2:0 - 48, пенальті Портнягін, 2:1 - 53, пенальті Соломатін, 2:2 - 64 Бурмістров.

Амкар - Рубін 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Анд.Семенов (84).

ЦСКА - Ростов 1:0 (0:0, 1:0)

Гол : 1:0 - 70 Базелюк.

ЦСКА - Акінфєєв, Набабкін, Ігнашевич, В. Березуцький, Щенніков, Вернблум, Дзагоєв (Цауня, 79), Тошич (Цубер, 46), Хонда, Вітіно (Базелюк, 68), Муса.

Волга НН - Спартак 0:1 ( 0:1 , 0:0)

Гол : 0:1 - 32 Мовсисян.

Спартак - Песьяков, Макєєв, Паршивлюк, Ж.Карлос, Д. Комбаров, Хурадо, Тіно Коста, Глушаков, Озбіліз (Макгіді, 69), Яковлєв (Каріока, 46), Мовсисян (Воріс, 90) .

Краснодар — Крилья Совєтов 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 9 В.Кальошин, 1:1 - 89 Цаллагов.

Зеніт - Терек 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 21 Кержаков, 2:0 - 42 Данні.

Зеніт - Лодигін, Смольников, Нету, Губочан, Анюков, Данні (В. Бистров, 75), Широков (Шатов, 46), Файзулін (Тимощук, 85), Вітцель, Аршавін, Кержаков.

Зараз ви читаєте новину «Воронін зробив хет-трик за 27 хвилин: результати 8-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua