неділя, 30 жовтня 2011 18:15

"Таврія" і "Динамо" м'ячів не забили

Київське "Динамо" і сімферопольська "Таврія" зіграли внічию з рахунком 0:0 в матчі 15-го туру української прем'єр-ліги в Сімферополі.

У першому таймі "Динамо" мали перевагу над опонентами, але через травми поле змушені були покинути захисник Тарас Михалик і голкіпер Олександр Шовковський.

Кінцівка другого тайму вийшла напруженою: через другу жовту картку поле залишив Андрій Ярмоленко, а через хвилину форвард "Динамо" Артем Мілевський був вилучений за розмови з арбітром. В цілому ж, рефері Віталія Годулян показав у цьому матчі 13 жовтих карток.

Таврія - Динамо 0:0

Таврія: Кахріман, Путраш, Аделейе, Єзерський, Маркович, Гуменюк, Любічіч, Кайта, Калініченко, Любеновіч (Гігіадзе, 90 +4), Шиндер

Динамо: Шовковський (Коваль, 45 +1), Данило Сілва, Юссуф, Михалик (Хачеріді, 27), Бетао, Вукоєвич, Гармаш, Ярмоленко, Мілевський, Гусєв, Ідейе (Алієв, 62)

Попередження: Путраш, Гуменюк, Любічіч, Маркович, Кахріман, Єзерський, Любенович, Шиндер - Юссуф, Данило, Бетао, Ярмоленко, Алієв

Вилучення: Ярмоленко, 90 +2 (повторне попередження), Мілевський 90 +4 (розмови з арбітром)

Зараз ви читаєте новину «"Таврія" і "Динамо" м'ячів не забили». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua