неділя, 23 жовтня 2011 13:30

Нова Зеландія виграла Кубок світу з регбі

У неділю, 23 жовтня, в новозеландському місті Окленд відбувся фінальний матч Кубка світу з регбі-2011. У напруженому поєдинку господарі турніру обіграли французів.

Нова Зеландія - Франція - 8:7 (5:0)

Нова Зеландія: спроба - Вудкок, штрафний - Дональд.

Франція: спроба - Дюсатуа, реалізація - Трін-Дюк.

All Blacks виграли другий Кубок світу в історії своєї країни. До цього команда Нової Зеландії перемагала в головному турнірі регбійного світу, який проводиться раз на чотири роки, у далекому 1987-му році під час першого розіграшу Кубка світу.

Як і зараз, тоді остров'яни були сильнішими за французів, які вже три рази грали у фіналах Кубка світу, але так жодного разу і не змогли завоювати цей трофей.

Третє місце зайняла команда Австралії, яка днем раніше обіграла Уельс в матчі за бронзові медалі.

Зараз ви читаєте новину «Нова Зеландія виграла Кубок світу з регбі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua