Ексклюзиви
середа, 23 квітня 2014 15:32

На Донеччині зник ще один журналіст

Більше доби немає зв'язку із позаштатним журналістом "Вікон" Євгенієм Гапичем, який вирушив на Донеччину для створення серії репортажів.

Востаннє рідні та колеги контактували з ним близько 10-ї години ранку у вівторок, повідомляють Вікна.

 

Євген Гапич був у відрядженні разом зі своїм братом із Сум. І брат перед тим, як з ним обірвався зв'язок, сказав рідним кодове слово, що означало небезпеку. Останнє місто, з якого Гапичі виходили на зв'язок, — це Горлівка. Зі слів рідних Євгена Гапича, було декілька невдалих спроб зняти гроші з банківської картки його брата.

У понеділок та вівторок журналіст перебував на Донеччині, звідки телефонував і надсилав репортажі. Востаннє він зателефонував у вівторок, 22 квітня, близько 10-ї години і передав новини з Артемівська. Обіцяв скоро надати світлини.

У поїздку сходом України журналіст вирушив 17 квітня, вигравши конкурс грантів для журналістів від ГО "Телекритика". Він мав декілька листів підтримки від різних редакцій, які гарантували публікацію його майбутніх матеріалів. А лист підтримки про відрядження йому надала редакція Івано-Франківської газети "Репортер".

Нагадаємо, що за останні кілька днів на Донбасі було взято в заручники кількох журналістів.

13 квітня у Слов'янську невідомі захопили у його власній квартирі громадського журналіста Артема Дейнегу, який вів трансляцію штурму місцевого відділку СБУ.

16 квітня у Слов'янську так звані сепаратисти викрали журналіста Сергія Лефтера, спостерігача фонду "Відкритий діалог". 21 квітня були затримані іноземні журналісти Поль Гого і Коссімо Аттанасіо, а також білоруський кореспондент газети "Новий час" Дмитро Галко. Пізніше їх відпустили.

22 квітня стало відомо, що в Слов'янську взяли в заручники журналіста американського видання Vice Саймона Островського.

Зараз ви читаєте новину «На Донеччині зник ще один журналіст». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути