

1/21
О 18:00 кілька десятків молодих людей у масках з'явилися на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку у Львові. Одночасно вони запалили п'ятнадцять димових шашок з усіх сторін площі та почали розкидати листівки з політичним підтекстом. Інші люди у цей час розтягували на площі банери з лозунгами: "І вражою злою кров'ю волю окропіте", "Свободу Ганненку", "Свободу політв'язням".
Акцію організувала активна націоналістична молодь Львова. Приводом для цього слугувало безпідставне звинувачення націоналіста Ігора Ганненка з міста Суми у підпалі гуртожитка з іноземними студентами.
"Хоча хлопець має стовідсоткове алібі, його все ж незаконно затримали міліціонери та довели до спроби самогубства. Ігор перерізав собі вени через знущання правоохоронців, але вижив. Таким чином молодь хоче привернути увагу людей до політичних репресій проти політично-активної частини українців", - пояснив один з учасників акції.
Площу затягнуло густим білим димом. Кілька хлопців виводили балончиками на плитці написи: "Свободу Ганненку", "А.С.А.В."("All cops are busterds", що перекладається як "Всі менти - виродки"), "Революцію не спинити", "Час настав", "Свободу Ігореві".
Через дві хвилини хлопці почали розбігатися. З диму вибіг міліціонер, тримав за светр невідомого хлопця. До міліціонера підтягнулися люди та вимагали відпустити хлопця.
Акція тривала не більше п'яти хвилин. На плитці перед пям'ятником залишився попіл від піротехнічних засобів та листівки.
Нагадаємо, у ніч з 20 на 21 вересня харківський рух "8 травня" вчинив у Харкові підпал райвідділу міліції, протестуючи таким чином проти політичних репресій та в підтримку Ганненка.
Зараз Ви читаєте новину «"Всі менти - виродки" - націоналісти "задиміли" Львів». Вас також можуть зацікавіти свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Copyright 2006 - 2012 "Газета.ua"Дизайн сайту e-design Хостинг-провайдер: Besthosting
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. Використання матерiалiв Gazeta.ua дозволяється за умови посилання. Для iнтернет-видань обов'язковим є гiперпосилання на Gazeta.ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту.
Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить посилання на агентства "Iнтерфакс-Україна", PHL та Reuters у будь-якiй формi суворо забороняється. Матеріали з позначкою (PR) друкуються на правах реклами.
Коментарі, що не суперечать загально визнаним моральним і етичним нормам, публікуються вільно. Коментарі, що порушують правила, ображають інших учасників дискусії або третіх осіб, містять нецензурні вислови або спам будуть вилучені модератором.
Якщо Ви НЕ АВТОРИЗОВАНИЙ користувач, Ваш коментар буде відображено разом з першими трьома сегментами Вашої ІР-адреси. Щоб приховати власний ІР, необхідно авторизуватись
Додавати зображення та лінки до коментарів можуть тільки авторизовані користувачі