Блог
Пʼятниця, 14 вересня 2007 07:06

Андрій Слюсарчук запам"ятає 15 мільйонів чисел

Доктор медичних наук Андрій Слюсарчук, 35 років, готується до нового наукового експерименту.  Торік у лютому він установив світовий рекорд із запам"ятовування чисел — мільйон знаків після коми числа p.

У жовтні науковець обіцяє відтворити з пам"яті 15 мільйонів чисел.

— Цього разу зі мною будуть троє учнів, які також покажуть вміння запам"ятовувати геометричні фігури та числа, — розповідає Андрій Тихонович. — Сашко Червоний зі "Львівської політехніки" вже може відтворити з пам"яті три мільйони чисел після коми числа p. Він за сорок дві секунди запам"ятовує п"ятсот геометричних фігур у довільному порядку й за сорок чотири секунди відтворює їх з пам"яті.

Олександр Червоний, 24 роки, народився у Ялті. Хлопець 2,5 року займається за методикою "Крок за горизонт". Слюсарчук розробив її разом із колегами. Метод базується на властивості візуально запам"ятовувати інформацію блоками.

— Щоби вивчити вірш чи сторінку тексту з книги, мені достатньо лише глянути на нього, ніби сфотографувати, — каже Олександр. — Раніше ніяких проявів геніальності в мене не було, а тепер помічаю, що детально пам"ятаю багато різних дрібниць.

Зараз ви читаєте новину «Андрій Слюсарчук запам"ятає 15 мільйонів чисел». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

6

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Курс валют
usd
15.7188
eur
19.6081
Новини партнерів
Голосів: 596
Голосування
Рік після Майдану: що стало головним здобутком революції?
  • Ми позбулися злочинної влади і повалили режим Януковича
  • Україна стала незалежною від Росії
  • Україна отримала проєвропейську владу і почала реформуватися
  • Жодних здобутків, тільки втратили Крим і Донбас
  • Українці стали активно боротися з корупцією
  • Україна отримала нових друзів в обличчі Європи і Америки
Переглянути
ищу работу в Харькове гейм дизайнером сюда